Yabancılar İçin Türkiye Vizesi, Oturma İzni, Çalışma İzni

Türkiye Vizesi, Türkiye'de Oturma İzni, Çalışma İzni ve Türkiye Vatandaşlığı İşlemleri Danışmanlık Hizmetleri İçin TIKLAYINIZ.

 

Ülkesinden uzakta, farklı bir ülkede, farklı bir kültürde, farklı sosyal karakterde insanlar arasında yaşamak başlı başına bir zorluktur. Bu zorluğu daha da katmerlendiren ise yabancı ülkelerdeki resmi işlemleri gerçekleştirirken karşılaşılan güçlüklerdir. Yabancı bir şehirde, farklı bir dilde konuşan resmi kurumlarda dert ifade etmek, ızdırabı terennüm etmek, isteğini ve amacını doğru bir şekilde karşıdaki memurlara aktarabilmek, ondan da önemlisi, o memurlara ulaşabilmek kolay değildir. 

Bu zorlukların farkında olarak bu sektöre adım atan firmamızın temel amacı ülkemizde misafirimiz olan yabancı ülke vatandaşlarının resmi işlemlerini gerçekleştirmelerinde onlara yardımcı olmak, onlara destek sunmaktır.  

Gerçekleştirmekte olan resmi işlemler arasında;

- Oturum izni alma,

- Oturum izni uzatma

- Çalışma izni alma

- Çalışma izni uzatma

- Sigorta poliçesi hazırlama

- Deport işlemlerinin kaldırılmasına yardımcı olma

- Diğer işlemler

Bu hizmetler karşılığında talep ettiğimiz fiyat oranı, piyasada benzeri işlerde iştigal eden firmalardan daha düşüktür. Bunun sebebi firmamızın çalışma prensibidir. Şiarımız, "yüksekalite, düşük fiyat"tır. 

Yukarıda da bahsedildiği üzere Türkiye'de yaşayan yabancı ülke vatandaşlarına vize, oturum izni, çalışma izni, sigorta işlemleri, deport işlemleri konularında ihtiyaç duydukları hizmetleri sunan firmamız, uzmanlık ve tecrübesiyle bu sektörde önde gelen şirketler arasında yer almaktadır.   

Bize iletişim numaralarından ulaşıp, istediğiniz soruları sorabilir ve işlemlerinizin gerçekleştirilmesi için destek talebinde bulunabilirsiniz.  

TÜRKİYE'DE YAŞAYAN YABANCILARIN HER TÜRLÜ RESMİ İŞLEMLERİNDE FİRMAMIZ, TECRÜBELİ UZMANLARIYLA DESTEK VERMEYE HAZIRDIR. 

BİZİ ARAYIN...